Team Liquid` na QUAKECONIE!

Team Liquid` na QUAKECONIE!

Wiele wskazuje na to, że Quake Champions ma szansę stać się jedną z topowych gier esportowych,
Takie samo zdanie podzielają wlaściciele Team Liquid z Nazgulem na czele i tym samym niedawno ogłosili swój nowo utworzony Team w Quake Champions!

Oto obecniy squad Team Liquid:

:flag_us: Shane “rapha” Hendrixson

:flag_us: Tim “DaHanG” Fogarty

:flag_ca:Andrew “id_” Trulli

:flag_fr: Michaël “winz” Bignet

Szczególne podziękowania należą się Zespołowi Rogue, którzy pozwolili Winzowi zagrać z nami
w tym wspólnym przedsięwzięciu!

“Miałem przyjemność oglądać jego gry i z nim konkurować od lat, a także, cieszę się że mogłe zobaczyć co osiągnął w wielu tytułach FPS, takich jak: UT, Quake4, Quakelive i Overwatch, jestem naprawdę podekscytowany, że będziemy razem tworzyć team w Quake Champions, a także czy uda nam się osiągnąć jeszcze większe sukcesy w tej nowej grze. Mam naprawdę wielki szacunek do jego stylu gry, jest naprawdę inteligentnym graczem. Powinno być fajnie na QuakeConie ;)”

– rapha

“W końcu nadażyła się okazja by zrobić coś poza swoimi obowiązkami. Jestem wdzięczny rapha, id_ i DaHanG, że nie zapomnieli o mnie, że cenią mnie i moje zdolności. Wszyscy jesteśmy byłymi mistrzami QuakeCona, a w tym roku jesteśmy zaliczani do topowej czołówki i głównych pretendentów do tytułu”

– winz, z Rogue Overwatch

“Jestem naprawdę podekscytowany współpracą z winzem w turnieju Sacrifice na QuakeConie! Jego cel i wszechstronna zdolność fragowania zostały dokładnie pokazane tak jak przystaje na mistrza Quak’a”

– DaHanG

Ponadto Shane “rapha” Hendrixson ogłosił, że powoli zrezygnuje z gry w Overwatch i przechodzi do Quake Champions ”na pełen etat”:

“Myślałem o tym bardzo długo i nie mogłem spać ale jeśli chodzi o podejmowanie trudnych decyzji, to takie rzeczy się zdarzają, w rezultacie podjąłem decyzję ale nie przyszła mi to łatwo. Około tygodnia przed moim występem na E3, podjąłem decyzję, że w moim najlepszym interesie jest odejść z zespołu i kontynuować swoją przygodę z Quake Champions w najbliższej przyszłości. Czułem, że nie byłoby dobrze opuścić Zespół podczas zawodów zwłaszcza, że byliśmy uznawani za drużynę ubiegającą się o puchar. Więc powiedziałem Internethulkowi, że pozostanę do końca sezonu i zrobię wszystko, aby pomóc zespołowi zakwalifikować się i dostać się do Sezonu nr 1.

Chcę podziękować Team Liquid Overwatch i całemu zespołowi za umożliwienie mi przyłączenia się do nich w zeszłym roku, było świetne!“.

– Shane “rapha” Hendrixson opuszczający Overwatch

 


QuakeCon 2017 odbędzie się w dniach 24 – 27 sierpnia i odbędzie się po raz pierwszy w Gaylord Texan Resort Convention Center w Dallas. Nie wiem jak wy, ale my już nie możemy się doczekać, dajcie znać w komentarzach!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody