Quake Champions przeszedł na F2P!

Quake Champions przeszedł na F2P!

O tym dyskutowało się już od jakiegoś czasu. Quake Champions ostatecznie przeszedł na model biznesowy F2P! Jeśli nie macie jeszcze gry to najwyższy czas ją ściągnąć i próbować swoich sił!

Podczas zakończonego już konwentu QuakeCon 2018, Bethesda zaprezentowała nowy model biznesowy gry, który opierać się będzie na rozgrywce free-to-play z mikrotransakcjami. Oznacza to, że każda osoba będzie mogła swobodnie zagrać w Quake Champions we wszystkie dostępne tryby gry oraz na wszystkich mapach. Dodatkowo gracze otrzymają dostęp do dwóch czempionów – Rangera i Scalebearera.

Jeśli chcecie zdobyć kolejnych czempionów będziecie mieć do nich łatwy dostęp. Jak można przeczytać na oficjalnym portalu Quake Champions:

Nowi gracze mogą odblokować kolejne postacie, kończąc samouczek i zdobywając przychylność – walutę używaną do zakupu czempionów i plecaków – po prostu tocząc rozgrywki!

Ponadto każdego tygodnia dostępny jest za darmo jeden czempion. Wypróbuj wszystkich i sprawdź, który najbardziej pasuje do twojego stylu gry. Gdy już znajdziesz swojego ulubieńca, możesz kupić go za platynę – walutę premium Quake Champions.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam udanego fragowania i hektolitrów krwi na ekranie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody