Podsumowanie #3

Podsumowanie #3

Ubiegły weekend był bardzo obfity w wiele turniejów z Quake Champions. W ciągu dwóch dni odbyło się ich aż 6!

Quake World Championship 2017: Sacrifice Tournament – North America Qualifier #1


Pierwszym z nich były kwalifikacje do QWC w trybie Sacrifice na serwerze NA w których udział wzięło 25 drużyn jednak tylko 4 miały szanse dostać się na lana do UK.  Po wielu ciekawych grach w końcu wyłoniły się TOP 4 drużyny a były to: 

Team Liquid: raphaDaHanG, _id, winz

TOP GUN: Thump4, deathr0w, griffin, Pit

Team Johnson: carnage, clampOK, Necrophag1st, sane

OnTime: br1ck, Effortless, psygib, whaz

 

4Seasons Gaming Duel Warmup #1


Kolejnym turniejem, jaki się odbył był 4Seasons Gaming Duel Warmup #1 pierwsza edycja turnieju i od razu niemała pula nagród, bo aż około 100$.

Pierwsze miejsce zajął gracz, z drużyny Just a Minute Gaming            Python tym samym zgarniając okrągłe 100$, na drugim miejscu uplasował się       Steej, z drużyny Corvidae a trzecie miejsce przypadło dla ZenAku.


 

NetMasters #2

Kolejnym turniejem, jaki odbył się w ostatnią niedzielę, była druga edycja turnieju NetMasters. Tutaj niestety pula nagród jest bardzo (7$)mała, jak i ilość graczy, bo do turnieju zapisało się tylko 8 zawodników.

Jednak dla Qix była to szansa na zgarnięcie po raz drugi 7$, ponieważ bez problemu pokonał rywali i wygrał turniej drugi raz z rzędu.


 

125 FPS Sunday Cup #86

Kolejna edycja turnieju 125 FPS w, której to pula nagród wynosi blisko 75$! W turnieju wzięło udział aż 101 osób, jednak do finału doszedł tylko Av3k i Cypher. Po zaciętym pojedynku jednak Av3k musiał uznać wyższość przeciwnika i niestety przegrał z Cypherem pojedynek o pierwsze miejsce.

1.cYpheR

2.  Av3k

3.Xron

4.  Raisy


Quake World Championship 2017: Duel Tournament – North America Qualifier #3

Ostatnimi turniejami, jakie odbyły się w ostatni weekend były kwalifikacje do Quake World Championship z regionu NA oraz EU. Trzecia i zarazem przed ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do finałów regionu.  Na serwerze amerykańskim szansę na zakwalifikowanie się wykorzystali:

id_ :flag_ca:

 hoyt :flag_us:

 mdo :flag_us:

 deathr0w :flag_us:

 sane :flag_us:

 futile :flag_us:

Stone :flag_us:

carnage :flag_us:


Natomiast w regionie europejskim walkę o zakwalifikowanie się do QWC  toczyło dwóch polaków Pikawa oraz Syndrom, jednak tylko Pikawie udało się pokonać swojego przeciwnika i zakwalifikował się do finałów regionu.

 k1llsen :flag_de:

 smoke :flag_de:

 inz :flag_ru:

strenx :flag_fr:

 NOFEAR :flag_hu:

Brejk :flag_cz:

Pikawa :flag_pl:

 SL1P :flag_es:

 

To tyle z podsumowania z zeszłego weekendu!  Zapraszamy Was do śledzenia kolejnych turniejów, które się rozpoczęły,a także które się rozpoczną! 🙂


Skomentuj post i wygrywaj nagrody