Ruins of Sarnath

Ruins of Sarnath
Ruiny Sarnath Niezliczone epoki minęły od czasu wzniesienia tych śliskich od śluzu schodów z mrocznych odmętów, by obmywały je łzy składanych w ofierze nieszczęśników.

STARSZY BÓG Cthalha
PRZEDMIOTY ZDROWOTNE 13
CZĘŚCI PANCERZA 3
PRZEDMIOTY ODNAWIAJĄCE 14
 • PODSTAWA ZIGGURATU

  To jeden z głównych obszarów ruin. Znajdują się tu supergwoździarka, miotacz błyskawic i lekki pancerz. Obrońcy mogą wykorzystać wysoką pozycję do zneutralizowania ostrzału z wyrzutni rakiet, atakujący zaś powinni skoordynować działania i nacierać kilkoma wejściami naraz, by zmusić obrońców do rozdzielenia się. Dwie wyskocznie w rogach pomieszczenia zapewniają nieco osłony przy wejściu, należy jednak uważać podczas wchodzenia od strony cysterny, gdyż jest tam nieco mniej miejsca i łatwiej o obrażenia obszarowe.

 • MASKA ŚWIĄTYNNA

  To właśnie tutaj znajduje się drugi obelisk, a także charakterystyczna kolumna w kształcie litery T, w którą można strzelić, by na pewien czas zjechała pod ziemię. Gracze, którzy tu wchodzą, mają przewagę wysokości, lecz obrońcy mogą wykorzystać liczne osłony oraz drogi ucieczki przez portyk i sień.

 • SIEŃ PORTALU

  To nieskomplikowane, lecz ważne pomieszczenie. Jest tu teleport, który przenosi graczy w okolice wzmocnienia obok Oka Cthalhy. Dwa wyjścia prowadzą do ściany nieopodal maski, co pozwala atakującym otoczyć zbyt biernych przeciwników.

  CYSTERNA

 • Cysterna, pośrodku której leży railgun, to niebezpieczny obszar pozwalający szybko przedostać się w większość miejsc areny. Wyskocznia wyniesie Cię prosto na wysoki teren w podstawie zigguratu, wysoki łuk skoku sprawi jednak, że będziesz łakomym kąskiem dla posiadaczy railgunów.

 • OKO CTHALHA

  Czujne Oko Cthalhy znajduje się pod wzmocnieniami: obrażeniami x4 lub ochroną. Nawet jeśli przedmioty jeszcze się nie pojawiły, warto kontrolować to pomieszczenie, by mieć dostęp do megazdrowia oraz możliwość łatwego uzupełniania zapasu rakiet do wyrzutni. Jeśli całkowicie zignorujesz to miejsce, możesz utknąć w położonej wyżej kołyszącej się klatce.

 • KANAŁ

  Pomiędzy maską i zigguratem znajduje się wysoki, dwupiętrowy kanał, w którym znajdziesz ciężki pancerz. Przebywanie tu zbyt długo bez naładowanej złowrogiej sfery, która pozwoli Ci szybko teleportować się na samą górę bez ryzykowania rocket jumpa, nie jest zalecane. Kanał stanowi alternatywną drogę do pomieszczenia z superstrzelbą oraz do cysterny.

 • POMIESZCZENIE Z SUPERSTRZELBĄ

  W tym łatwym do utrzymania obszarze można przygotować atak, którego celem jest podstawa zigguratu. Choć nie ma tu wielu zasobów, w pobliżu znajduje się railgun
  i ciężki pancerz. Wyskocznia na tyłach pozwala dotrzeć w niepozbawioną osłon okolicę, dzięki czemu można stamtąd stosunkowo bezpiecznie wychynąć.

więcej zdjęć

Skomentuj post i wygrywaj nagrody

Możliwość komentowania jest wyłączona.