Data premiery i cena Quake Champions ujawniona!

Data premiery i cena Quake Champions ujawniona!

Stało się! Quake Champions oficjalnie kończy okres beta testów i wchodzi w jak to określili twórcy w fazę wczesnego dostępu dla osób, które zamówiły “Pakiet Czempionów”!

Quake Champions już od jakiegoś czasu jest w fazie open bety. W tym czasie pojawiło się kilka nowych aren oraz wprowadzono bohatera w ramach crossoveru uniwersów gier Bethesdy – B.J. Blazkowitz’a z serii gier Wolfenstein. Dzisiejszego dnia wiemy, że premierowa wersja gier będzie posiadała jeszcze więcej nowych aren oraz kolejnego bohatera, tym razem z gier Doom – Doom Slayera.

Pakiet czempionów został wyceniony na jedyne 29,99$ w ramach wczesnego dostępu, natomiast po tym okresie gra będzie kosztowała 39,99$.

Co znajdzie się  w pakiecie startowym?

  • Dwie nowe mapy: Church of Azathoth i Tempest Shrine
  • Wyzwania run: gracze będą nagradzani za wypełnianie nowych wyzwań run znajdowanych w plecakach
  • System opowieści: gracze będą znajdować przedmioty opowieści ukryte na arenach w wazach. Zebranie 10 przedmiotów opowieści dla danego czempiona odblokowuje dla niego wyjątkową skórkę opowieści.
  • Lepsze wprowadzanie nowych graczy: wśród nowych elementów, które pomogą nowicjuszom szybciej nauczyć się fragowania można znaleźć samouczek poruszania się, strzelnicę i możliwość wyboru poziomu umiejętności
  • Nowe opcje modyfikacji: wśród nich nowe zestawy skórek dla czempionów i cieniowanie broni
  • Czat głosowy w grze

Gra będzie dostępna do pobrania i zakupu na platformie Steam oraz poprzez launcher Bethesda.Net.

Co ciekawe osoby, które uczestniczyły podczas otwartych beta testów zatrzymają swój dostęp do gry podczas wczesnego dostępu, jednak nowe osoby będą musiały zakupić “Pakiet czempionów” bądź poczekać aż Bethesda uruchomi darmowy dostęp do gry.

Czekamy z niecierpliwością na premierę gry, która odbędzie się już 22 sierpnia!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody